Jepet Dyqan me qira prane Sheshit Willson

 • 600€
, Sheshi Willson
qera

Jepet Dyqan me qira prane Sheshit Willson

, Sheshi Willson
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 45 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355682050444

Description

Dyqani me qira me vendodhje elitare dhe vezibilitet shumë të lartë, fare prane bllokut dhe prane sheshit Willson. Ndodhet fare pranë institucioneve kryesore shteterore, shoqerore dhe tregtare në një nga zona më të preferuara të Tiranes. Zona ka shumë lëvizje dhe kërkesa të larta për ushtrimin e një aktiviteti.

Dyqani ndodhet buzë rrugës kryesore me ekspozim të drejtë me të. Është në formë të rregullt dhe deri tani ka shërbyer si zyrë imobiliare.

Dyqan me  qira me sipërfaqe neto 37 m2 (45 bruto), kati perdhe, është me rifinitura mesatare dhe përbëhet nga një ambient i vetëm dhe një banjo. Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme, si dyqan, klinikë, farmaci, zyrë shërbimi etj.

Cmimi: 600 Euro / Muaji

Per me shume informacion apo prona te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/dyqane-zyra-ambjente-biznesi/me-qira/sheshi-willson-prane-lsi

 • Address Sheshi Willson, Rruga Sulejman Delvina, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93