JEPET DYQAN ME QERA TEK RRUGA JORDAN MISJA

 • 400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 47 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Jepet dyqan me qera tek rruga Jordan Misja ne rruga e Burgut. Dyqani ka nje siperfaqe 47 m2 dhe nje lartesi 5 per tu bere dubleks. Ambjenti ndodhet ne katin 0. Ambjenti ndodhet tek kompleksi Konkord. Ambjenti eshte i paisur me kondicioner, por brenda eshte bosh.
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi R-100

 • Address Rruga Jordan Misja, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare