JEPET DYQAN ME QERA 30M2 TE MYSLYM SHYRI,PRANE QENDRES 1400 EURO I DISKUTUESHEM

 • 1.400€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 1.400€

Details

 • Price: 1.400€
 • Size: 30 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DYQAN ME QERA
~30M2
~BUZE RRUGES KRYESORE
~KA FUNKSIONUAR SI DYQAN BIZHUTERISH DHE ORASH
~ME FASADE XHAMI
~PRANE QENDRES,MYSLYM SHYR
~CMIMI 1400 EURO I DISKUTUESHEM
~I PERSHTATSHEM PER DYQAN RROBASH,EXHANGE,ARGJENDARI,ETJ
~KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE