JEPET DYQAN 190 M2 ME QERA TE RRUGA MYSLYM SHYRI 5.000 EURO

 • 5.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
qera
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • 5.000€

Details

 • Price: 5.000€
 • Size: 190 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: dyqan
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET DYQAN ME QERA
~ 190M2
~ KATI 0 DHE -1
~ PALLAT EKZISTUES
~ TUALET
~ NE RRUGE KRYESORE
~ CMIMI 5.000 EURO
~ E JEP PER AKTIVITETE SI DYQAN VESHJESH ,CANTA ,LIBRARI
~RRUGA MYSLYM SHYRI
~KONTAKTONI 0676722221
M300

 • Address Rruga Myslym Shyri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE