JEPET APARTMENT 2+1+BLK ME QERA TEK LULISHTJA , KOMUNA E PARISIT 600 EURO

 • 600€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTMENT ME QERA
~2+1+BALLKON
~110 M2
~KATI 10
~ME ASHENSOR
~ME ORIENTIM NGA LINDJA
~ZONE E QETE DHE E AKSESUESHME
~E MOBILUAR NE MENYRE BASHKOHORE
~KOMUNA E PARISIT , TEK LULISHTJA , KOLONAT
~CMIMI 600 EURO
KONTAKTONI 0676722221
V400

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE