JEPET APARTAMENT/ZYRE ME QIRA TE RRUGA “BRIGADA VIII”, NË BLLOK

 • 800€
5 Blloku, Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT/ZYRE ME QIRA TE RRUGA “BRIGADA VIII”, NË BLLOK

5 Blloku, Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355682050353

Description

Me një vendodhje shumë të mirë, në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit jepet apartament 2+1 me qira i përshtatshëm dhe për zyrë. Shumë afer Parkut Kombëtar, qendrës së Tiranes dhe në mes zonës se Bllokut. Ndodhet afër disa institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare dhe këndeve të lojrave për fëmijë.Zona ofron lehtësi komunikimi me akset kryesore të qytetit dhe ka shumë lehtësira për zhvillim biznesi.Vendodhja e pronës ofron shërbime të ndryshme si supermarkete, shkolla, kopshte, çerdhe, bar/kafe, restorante etj.Apartament me qira 2+1 me sipërfaqe të bollshme prej 140 m2 pozicionohet në katin e pestë me orientimin jug. Përbëhet nga tre ambiente, ambienti i kuzhinës, dy tualete dhe ballkoni. Rifiniturat janë cilësore, me ndricim shumë të mirë, me kondicioner dhe me dritaret me grila.Zona është mjaft e kërkuar për zyra dhe për banim.

Kontakt: +355682050353

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones e te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament-zy…-viii-ne-bllok

 • Address Rruga Brigada VIII, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93