Jepet Apartament Me Qira Tek Pallatet Agimi Billion425

 • 300€
, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet Apartament Me Qira Tek Pallatet Agimi Billion425

, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet apartament me qira ne zonen e “Bulevardit Bajram Curri” tek Pallatet Agimi. Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar. Ndodhet ne katin e 6 me pamje nga rruga kryesore dhe ka nje siperfaqe prej 64m2. Gjithashtu mund te perdoret edhe tarraca e pallatit si verande. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni: 0692033500

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate