JEPET APARTAMENT ME QIRA TE KTHESA E  KAMZËS ,TIRANË

 • 300€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
qera
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera

Description

JEPET APARTAMENT ME QIRA TE KTHESA E  KAMZËS ,TIRANË

 

CMIMI: 300€

SIPËRFAQA: 120m2

VENDNDODHJA: Rruga e Shkodres ,Tiranë

 

Banesa organizohet nga ambienti i ndenjes + gatimit ,dhomat e gjumit dhe dy tualete .

 

TIPOLOGJIA: 3+1

Ambienti i ndenjes + gatimit

3-Dhoma gjumi

2-Tualete

 

Zona në të cilën ndodhet banesa është mjaftë e qetë për një jetesë komode.

 

Për më shumë informacione mund të kontaktoni:

0692048884

 

 • Address Rruga Kastriotët, Instituti, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1047, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta