JEPET APARTAMENT ME QIRA NË FREK 2+1 + PARKING DHE GARAZHD

 • 350€
, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT ME QIRA NË FREK 2+1 + PARKING DHE GARAZHD

, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355 69 204 8884

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 + GARAZHD NË FRESK, TIRANË

Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë të Tiranës.

Prona është lehtësisht e aksesueshme dhe ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.

Organizohet në:
2 dhoma gjumi, sallon , 1 kuzhinë, 1 tualet.

Sipërfaqja e apartamentit është 82 m2.

Çmimi i qirasë: 350 euro/muaj.

ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni :
+355 69 204 8884

 • Address Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate