JEPET APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 NE LAGJEN “1 MAJ” FIER

 • 300€
, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
qera

JEPET APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 NE LAGJEN “1 MAJ” FIER

, Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 180 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: +355 69 20 45 103

Description

Jepet me qira apartamen 3+1+2 në lagjen “1Maj” Fier.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 180 m².

Organizohet në mënyrë të tillë: sallon + kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone në secilën dhomë. Ka edhe një depo të vogël.

Ndodhet në katin e 8-të, të një pallati të ri me ashensor, me orientim jug-perëndim,lindje.
Apartamenti është i mobiluar me arredim bashkëkohor, me kondicioner.

ID e pronës: 11826

Çmimi: 300€ / muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni: +355 69 20 45 103.

 • Address Fier, Fier County, Southern Albania, Albania
 • City Fier

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate