JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 +2 TUALETE +1 DEPO , LIBRI UNIVERSITAR, TIRANË

 • 700€
5 Blloku, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
5 Blloku, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 138 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7

Description

JEPET APARTAMENT ME QIRA 2+1 +2 TUALETE +1 DEPO , LIBRI UNIVERSITAR, TIRANË

 

CMIMI: 700 EURO/MUAJ

 

SIPËRFFAQJA: 138 m²

 

VENDNDODHJA: LIBRI UNIVESITAR , NË HYRJE TË BLLOKUT

Apartamenti ndodhet në katin e 7 -të banimit në një pallati të ri dhe të mirëadministruar me ashensor. Apartamenti është tërësisht I mobiluar me mobilje mjaft cilësore , disponon sistem ngrohje-ftohje. Pallati ofron siguri maksimale duke pasur në dispozicion 3 roje në hyrje të objektit.

 

Organizimi:

1 Korridor shpërndarës

2 Dhoma gjumi

1 Ambient ndenje

1 Ambient gatimi

2 Tualete

1 Depo

1 Ballkon

 

Për më shumë detaje na kontaktoni !

0697032241

 • Address Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta