Jepet apartament me qira 1+1, Rruga Siri Kodra

 • 500€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697017107

Description

Jepet me qera , Apartament 1+1.

Vendndodhja: Siri Kodra, Siri 2, Tiranë.

Specifika të pronës:

-Sipërfaqe totale: 65 m2.

-Kati: 1.

-Totalisht i mobiluar.

-Ndërtim i ri.

Organizimi:

Ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhoma gjumë, tualet, ballkon.

Avantazhe:

-Cilësi & siguri maksimale.

-Investim afatgjatë.

-Lokacion strategjik.

Për një konsulencë të plotë për pronën në menaxhim si dhe një vizitë nga afër në pronë na kontaktoni!

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Joniada
 • Joniada