JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 PRANË STADIUMIT AIR ALBANIA , TIRANË

 • 600€
, STADIUMI AIR ALBANIA

Details

 • Price: 600€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 PRANË STADIUMIT AIR ALBANIA , TIRANË

CMIMI: 600 EURO

VENDNDODHJA: Pranë stadiumit Air Albania

Tipologjia 1+1
1 Korridor
1 Ambient ndenje+ gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri , të mirë administruar dhe është totalisht I rinovuar .Arredimi bashkëkohor I apartamentit bën te mundur një jetesë mjaft të qetë dhe komode. Banesa ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë me qendrën e Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
0692048884

 • Address STADIUMI AIR ALBANIA
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
DES Pallati me Shigjeta

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Pallati me Shigjeta
 • DES Pallati me Shigjeta