JEPET APARTAMENT ME QERA TEK TIRANE E RE AFER JURIDIKUT

 • 350€
, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
qera
, Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet apartament me qera 2+1+1 afer Juridikut. Apartamenti ka nje siperfaqe 89 m2. Apartamenti eshte bosh dhe mund te perdoret per banim por edhe per zyra. Ai ndodhet ne nje pallat ekzistues.
JEPET ME QERA 350 EURO NE MUAJ.
Kodi R-100

 • Address Tirana e Re, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare