Jepet apartament me qera, kati i 3, Lagjia 18, Korçë

 • 220€
, Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 220€

Details

 • Price: 220€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet apartament me qera, kati i 3 në lagjen 18, Korçë. Një nga zonat më të preferuara të qytetit, me te gjitha facilitetet pranë, shkolla, farmaci, dyqane, supermarket, furrë buke, kafene etj. Ndodhet vetëm 5 minuta larg qendrës së qytetit dhe 4 minnuta larg parkut më të madh të qytetit, parku Rinia.

Apartamenti ka tipologji 2+1, ndodhet në katin e 3 i një vile me një sipërfaqe prej 80 m2, hapësirë kjo për një jetesë sa më komode. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, dhe tualet. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe ka sistem ngrohje me dru.

Çmimi 26,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Petraq Shomo, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce