JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 NE DON BOSKO

 • 500€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
qera
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 00355684044520

Features

Description

Jepet Apartament me qera 3+1+2 ne Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe 110m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ahensor. Apartamenti eshte i mobiluar mire dhe eshte i perbere nga tre dhoma gjumi, nje soxhorno e guzhine, dy tualete dhe nje ballok.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ.
Kodi F-200

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare