JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 BALLKONE TE UNAZA E RE 600 EURO

 • 600€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 175 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~3+1+3 BALLKONE
~175 M2
~2 TUALETE
~KATI 6
~PALLAT I RI
~ME ASHENSOR
~I MOBILUAR ME KUSHTE SA ME BASHKËKOHORE
~GJENDJE E RE
~POZICION SHUMË I MIRË DHE ZONË E AKSESUESHME
~CMIMI 600 EURO
~UNAZA E RE
KONTAKTONI 0676722221
K200

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE