JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+BALLKON TE FARMACIA 10 550 EURO

 • 550€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 106 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~2+1+BALLKON
~106 M2
~2 TUALETE
~KATI 3
~PALLAT I RI
~ME 2 ASHENSORE
~BOSH
~E PERSHTATSHME PER BANIM DHE PER ZYRA.
~FARMACIA 10,RRUGA E DIBRES
~CMIMI 550 EURO
~KONTAKTONI 0676722221
E100

 • Address Rruga e Dibrës, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE