JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK RUGA KONGRESI I MANASTIRIT

 • 500€
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
4 Spitali / Allias / Tufine, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

Jepet Apartament me qera2+1+2 tek Rruga Kongresi i Manastirit prane spitalit te femijeve. Apartamenti ka nje siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ai eshte i perbere nga dy dhoma gjumi,nje soxhorno me guzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Ai eshte totalisht i mobiluar dhe me kondicioner.
JEPET ME QERA PER 500 EURO NE MUAJ
Kodi S-200

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Area 4 Spitali / Allias / Tufine

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare