JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 TEK AMBASADOR 2 PRAN LIQENIT

 • 1.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355 684044520

Description

JEPET ME QERA Apartament 2+1+2 tek Ambasador 2 mbrapa pasticeri Venecia. I perbere nga nje sallë e madhe, guzhina veças,
2 dhoma gjumi të mëdha, nga keto dhoma matrimoniale eshte me tualet brenda, plus dhe banjo e dites. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me ballkon dhe me sistem çiller për ngrohje ftohje. Ka dhe një garazh për një makinë…Vend i qet,buzë pyllzimit të liqenit artificial nga më te perferuarit në Tiranë
JEPET ME QERA ME 1000€/ MUAJ

 • Address Ambasador 2
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare