JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+2 NE ASTIR RR. TEODOR KEKO

 • 430€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me Qera 2+1+2 ne Astir. Apartamenti ka nje siperfaqe 116 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje soxhorno bashk me guzhin, 2 tualete dhe nje ballkon.
JEPET ME QERA PER 45.000 LEKE NE MUAJ.
Kodi S-200

 • Address Rruga Teodor Keko, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare