JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1+ 2 TEK RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

 • 600€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355684044520

Description

Jepet Apartament me qera tek rruga Kongresi i Lushnjes mbrapa Hotel Mondialit. Apartamenti ka nje siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
JEPET ME QERA PER 6O.000 LEKE NE MUAJ.
Kodi. S-200

 • Address Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare