Jepet apartament 3+1+3 me qera tek kafe Flora

 • 1.500€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durresit
qera
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durresit
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 150 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0673030308

Description

Jepet me qera super apartament 3+1+3 i arreduar ne menyre bashkekohore ,pjese e nje ndertimi te ri ,prane kafe Flora .
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi ,sallon me ambjent gatimi dhe 3 tualete ,ballkon .
Ndodhet ne katin e shtate te banimit (me anshesor ).
Qera..1500 euro/muaj .

Cel. : +355 67 303 0308

 • Address Rruga e Durresit
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management