JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KODRA E PRIFTIT 500 EURO

 • 500€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Features

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 3+1
~ 130M2
~ KATI 3 dhe 4
~ PJES VILE
~ ME OBORR
~ 2TUALET
~ 4BALLKONE
~ CMIMI 500€
~ I MOBILUAR
~ME PARKIM
~TEK KODRA E PRIFTIT
KONTAKTONI 0676722221
M300

 • Address Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE