Jepet apartament 2+1+2 me qira në Bulevardin Kryesor, pranë Skelës, Vlorë.

  • 300€
,

Details

  • Price: 300€
  • Size: 120 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Jepet apartament 2+1+2 me qira në Bulevardin Kryesor, pranë Skelës, Vlorë.

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të mirë-administruar, me drejtim Jug-lindje në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualet edhe ballkon i bollshëm.

Ka një sipërfaqe totale prej 120m².

Ofrohet për qira në vlerën 300 euro/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare