JEPET APARTAMENT 2+1 TEK PROKURORIA E TIRANËS

 • 350€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT 2+1 TEK PROKURORIA E TIRANËS

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696032222

Description

JEPET APARTAMENT 2+1 TEK PROKURORIA E TIRANËS.
Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës.
Prona ka sipërfaqe prej 87m2 dhe është në katin e 4-ët të një pallati të ri me ashensor.
Prona organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë+sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti i ofron të gjitha facelitetet e nevojshme.
Çmimi i qirasë është 350 euro/muaj.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni: 0696032222.

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate