Jepet apartament 2+1 me qira në Skelë, pranë Bulevardit kryesor,në Vlorë.

  • 171€
,

Details

  • Price: 171€
  • Size: 80 m²
  • Type: Apartament
  • Status: qera

Description

Jepet apartament 2+1 me qira në Skelë, pranë Bulevardit kryesor,në Vlorë.

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të një pallati të mirë-administruar, me drejtim Jug-Perëndim, në një zonë shumë të qetë.

Organizohet në sallon dhe kuzhinë të madhe, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone.

Ka një sipërfaqe totale prej 80 m².

Ofrohet për qira në vlerën 20 000 leke/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

Address

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare