JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NË RRUGËN SULEJMAN PASHA

 • 450€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NË RRUGËN SULEJMAN PASHA

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 86 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696032222

Description

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NË RRUGËN SULEJMAN PASHA.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës.

Prona ka sipërfaqe prej 86m2 dhe është në katin e 6-të të një pallati egzistues.

Ambienti organizohet në 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë+sallon 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti i ofron të gjitha facelitetet e nevojshme.

Çmimi i qirasë është 450 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni: 0696032222.

 • Address Rruga Sulejman Pasha, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate