JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE YZBERISHT, RRUGA BESIM ALLA.

 • 400€
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Yzberisht / Misto Mame, Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet Apartament 2+1+1 me qera ne rrugen Besim Alla, Yzberisht. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i rinovuar teresisht. Ai eshte i perbere nga nje soxhorno bashk me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare, e nje ballkon. Apartamenti ka elektro shtepiake te reja dhe dy kondicioner.
JEPET ME QERA PER 400 EURO NE MUAJ.
Kodi ZR-100

 • Address Besim Alla, Rruga Tre Dëshmorët, Astir, Njësia Bashkiake Nr. 6, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Yzberisht / Misto Mame

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare