Apartament 2+1 duplex, Rezidenca “Kodra e Diellit”

 • 800€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 duplex, Rezidenca “Kodra e Diellit”

5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Apartamenti dupleks 2+1 me qira, në një nga komplekset më cilësore, i cili ofron siguri 24 orë, jetesë në komunitet, shërbime të ndryshme, bar, restorant, infrastrukture moderne, privatësi, gjelbërim, ajër të pastër, mirëmbajtje elitare etj.

Rezidenca “Kodra e Diellit” ndodhet në një nga zonat më të preferuara dhe elitare të Tiranës në mes të gjelbërimit, ajrit të pastër, qetësisë që ofron zona. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, afër me Unazen e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.

Apartamenti dupleks me qira me sip. 130 m2, pozicionohet në katin 2+3-të, me orientimin perëndim – jug dhe me pamje shumë të bukur drejt kodrave të gjelbëruara. Apartamenti me arkitekturë moderne ofron këto ambjente: Kati parë ofron ambjentin e bollshëm të ndenjës + kuzhinën, tualetin dhe ballkonin. Kati i dytë ofron dy dhoma gjumi te shtruara me parket, një tualet dhe ballkonin.

Apartamenti është i mobiluar komplet me pajisje shumë cilësore me stil bashkëkohor dhe me kondicioner në cdo ambjent.

Mundësi parkimi kundrejt nje pagesë të vogël.

Cmimi eshte neto 800 Euro / Muaji

Kontakt: +355672043899

Email: inf@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme Shitje – Qira kontaktoni ne linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/me-qira/rezidenca-kodra-e-diellit-1

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93