JEPET APARTAMENT 1+1+BLK ME QERA TEK KOMPLEKSI SQUARE 21 , RR E KAVAJES 730 EURO

 • 730€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 730€

Details

 • Price: 730€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~1+1+ BALLKON
~SIPERFAQE TOTALE 78 M2
~KATI 6 BANIM
~ PALLAT I RII RI
~ 1 DHOME GJUMI
~ TUALET
~ BALLKON
~ ORIENTIMI JUG
~ I MOBILUAR
~ CDO GJE E RE
~ NE CMIM PERFSHIHET ADMINISTRIMI DHE INTERNET
~ KOMPLEKSI SQUARE 21
~CMIMI 730 EURO
KONTAKTONI 0676722221
R400

 • Address Rruga e Kavajës, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE