JEPET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK”

 • 400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES “ISMAIL QEMALI”, BULEVARDI “ZHAN D’ARK”

3 Ministria e jashtme / Brryli, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Në një zonë mjaft të mirë shume afer me qendren e Tiranës dhe me zonen e rinovuar të Pazarit të Ri si dhe afer me disa nga institucionet më të larta shteterore.

Apartamenti ndodhet në një pallat shumë cilesor, i gjithi me termoizolim, lulishte në brendësi të pallatit, larg nga rruget kryesore, zonë e qete, dy kate parkimi nën tokë, sistem sigurie me kamera dhe administrim shumë i mirë.

Apartament me qira 1+1, me siperfaqe 60 m2, kati i shtatë me ashensor, i mobiluar komplet me pajisje cilësore, kondicioner në çdo dhomë. Është i përbërë nga nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo e bollshme, ballkon i madh me pamje shumë të bukur dhe korridor. Dritaret jane dopio xham dhe kanë dhe grila. Orientimi jug-lindje. Parkim i dedikuar në katin -1.

Cmimi është neto dhe perfshin dhe një vend parkimi.

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/me-qira/prane-shkolles-ismail-qemali-bulevardi-zhan-dark

Kontakt: +355672043899

Email: info@inf-93.com

 

 • Address Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93