JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA UJI I FTOHTË , VLORË.

 • 300€
, Cameria

Details

 • Price: 300€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697066662

Description

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA UJI I FTOHTË , VLORË.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme me të gjitha fasilitetet e mundshme.
Disponon çertifikatë pronësie të rregullt.

✅ Orientimi Perëndim
✅ Sipërfaqe 95 m2/ total
✅ 1 Dhomë Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
✅ Kati i 3-të
✅ Çmimi 300 € / Muaj

Apartamenti eshte i ndricuar me drite natyrale gjate gjithe dites.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 706 6662

 • Address Cameria
 • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare