JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA TE ZONA BLLOKUT 600€

 • 600€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 1+1
~ 70 M2
~ KATI I 3
~ NE BLLOK
~ RRUGA MARGARITA TUTULANI
~ PA ASHENSOR
~ PALLAT I VITIT 2000
~ PARKIMI ME PAGESE ME DISTANCE 10 METRA
~ I PA BANUAR ME PARE
~ MOBILIM MODERN
~ E IZOLUAR NGA ZHURMAT ME DRITATE DHE DOPIO XHAM
~ CMIMI 600€
KONTAKTONI 0676722221
E400

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
VERO HOME REAL ESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VERO HOME REAL ESTATE
 • VERO HOME REAL ESTATE