JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR

 • 400€
5 Blloku, Radio Televizioni Shqiptar, 11, Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR

5 Blloku, Radio Televizioni Shqiptar, 11, Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355672043899

Description

Në një ndër zonat më elitare të Tiranës, jepet apartament 1+1 me qira. Ndërtesa ku ndodhet apartamenti është pranë qëndrës dhe afër institucioneve arsimore, sociale, tregtare dhe këndeve të lojerave për fëmijë, në një nga zonat më të preferuara te Tiranes. Pallati ka ndërtim cilësor, me ashensor dhe mirëmbajtje shumë të mirë.

Apartament me qira 1+1 me siperfaqe 80 m2, pozicionohet në katin e 3-të me orientimin nga perëndimi. Apartamenti ofron një dhome ndenje të bollshme dhe kuzhine, dhomen e gjumit, tualetin dhe ballkonin.

Apartamenti është i mirë organizuar, totalisht i mobiluar me gjitha pajisjet e nevojshme, me kondiconer, dhe me pamje shumë të mirë të Tiranes.

Cmimi është neto 400 Euro / Muaji

Kontakt:  +355672043899

Email: info@inf-93.com

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme, kopjoni dhe klikoni linkun: https://www.inf-93.com/apartament/me-qira/prane-radiotelevizionit-shqiptar-0

 • Address Radio Televizioni Shqiptar, 11, Rruga Ismail Qemali, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93