JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA MES ALIDEMIT DHE QYTETIT STUDENTI 350€

 • 350€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA MES ALIDEMIT DHE QYTETIT STUDENTI 350€

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676722221

Description

JEPET APARTAMENT ME QERA
~ 1+1
~ 100 M2
~ KATI I 4
~ MES ALI DEMIT DHE QYTETI STUDENTI
~ RRUGA TODI SHKURTI
~ VILE E ORGANIZUAR NE FORMEN E PALLATIT
~ E MOBILUAR
~ VERANDE TE MADHE
~ NGROHJE ME PELET GJATE DIMRIT
~ MUNDESI PARKIMI NE RRUGICE
~ CMIMI 350€
KONTAKTONI 0676722221
J700

 • Address Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
VEROHOMEREALESTATE
 • VEROHOMEREALESTATE