Jepet apartament 1+1 me QERA, Ish Parku i Autobusave

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, zyre
 • Status: qera

Description

Jepet apartament 1+1 me QERA, Ish Parku i Autobusave

-Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të dhe ndodhet në një pallat pa ashensor, pranë Ish Parkut të Autobuzave.
-Ofrohet totalisht i rikonstruktuar
-Organizohet nga një korridor, Nje ambjent dite me kënd gatimi, një dhomë dhe një tualet.
-Ambjentet janë të ndricuara natyralisht falë orjentimit nga Jug-Lindja
-Preferohet të jepet me qera për ZYRA

Na kontaktoni per nje vizite ne prone: 0694370227

HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-20.00

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat