JEPET APARATMANET ME QIRA 3+1 TE RRUGA E ELBASANIT,TIRANE.

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET APARATMANET ME QIRA 3+1 TE RRUGA E ELBASANIT,TIRANE.

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692048884

Description

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA TE RRUGA E ELBASANIT.

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës.

Prona ka sipërfaqe prej 110m2 dhe është në katin e 3-të të një pallati të ri

Ambienti organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë + sallon 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti i ofron të gjitha facelitetet e nevojshme.

Çmimi i qirasë është 450 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë kontaktoni: 0692048884.

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
DES Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Real Estate
 • DES Real Estate