Jepet ambjent me QIRA përballë qendrës “Kristal”

  • 600€
5 Komuna Parisit / Kristal Center,

Details

  • Price: 600€
  • Size: 120 m²
  • Rooms: 6
  • Bathrooms: 2
  • Type: shtepi
  • Status: qera

Description

Jepet ambjent me QIRA përballë qendrës “Kristal”

Ambjenti ndodhet në katin zero të një vile, aksesohet nga oborri privat dhe është i konceptuar për të organizuar aktivitete post-shkollore për fëmijë.

Hapësira ofron një sallë kryesore, 3 klasa te vecanta, ambjente të përbashkëta dhe 2 tualete.

Ambjenti është përshtatshëm edhe për biznese të llojeve të tjera.

Kontaktoni zyrën HABITAT pranë Komunës së Parisit:

0694098578 / 0694370227

HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

Address

  • City Tirane
  • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat