JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TE PROKURORIA

 • 550€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TE PROKURORIA

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 84 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Jepet me qira ambjent komercial prane Prokurorise me nje siperfaqe prej 84m2 .Ky ambjent eshte i pozicionuar buze rruges qe te mundeson lehtesim per cdo zhvillim aktivitet te ndryshme. Ambienti eshte open space, ka 1 tualet dhe nje magazine te vogel. Jane nje sere komponentesh qe e bejne realisht nje prone teper cilesore dhe me cmim te pershtatur me tregun dhe zonen ne te cilen ndodhet. Per te patur me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni ne nr: 0692033500

 • Address Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate