Jepet ambjent biznesi Open Space me qira prane Stadiumit Dinamo

 • 3.200€
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Jepet ambjent biznesi Open Space me qira prane Stadiumit Dinamo

, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.200€

Details

 • Price: 3.200€
 • Size: 255 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0672043899

Description

Jepet ambjent biznesi Open Space me qira prane Stadiumit Dinamo

Ambjenti me qira Open Space, ka një vendodhje elitare, afër institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, në një nga zonat më të preferuara dhe të kërkuara të Tiranës. Me një vizibilitet shumë të lartë, buzë rrugës kryesore, fare pranë me stadiumin “Selman Stermasi”, zonë kjo me kërkesë të lartë qiraje.
Ambjenti me qira me sipërfaqe 255 m2, open space, pozicionohet në katin e parë teknik, i shtruar totalisht me parket dhe me 2 tualete. Ka fasade xhami mjaft e përshtatshme për të reklamuar në varësi të biznesit që do të zhvillohet në të.
I përshtatshëm për zyra, klinikë mjekësore, sallon estetike, dyqan etj.
Cmimi është bruto 3200 Euro / Muaji

Kontakt: 0672043899
Per me shume informacion rreth kesaj prone apo te tjera klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/zyra-ambjente…elman-stermasi

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93