JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE SELVIA ID-971

 • 2.020€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE SELVIA ID-971

8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.020€

Details

 • Price: 2.020€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 8
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE SELVIA ID-971

Jepet ambjent biznesi 200m2 me qira. Ndodhet te zona e Selvise, afer Universitetit Aldent. Ndodhet ne katin e dyte godine te nje pallati te ri qe ndodhet ne rruge kryesore. Ambjenti eshte i organizuar ne 8 hapesira dhe ka tualet. Ka hyrje te vecante dhe ka sistem ngrohje me kondicioner. Eshte me parket dhe me pllake dhe ka ndricim. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE SELVIA

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate