JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT ID-988

 • 700€
10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT ID-988

10 Rr. Durresit / Prokuroria, Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 30 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT ID-988

Jepet ambjent biznesi me qira te Rr. Durresit, shume afer Albtelecom. Ka nje siperfaqe prej rreth 30m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues. Ambjenti eshte i shtruar me parket, ka tualet dhe eshte me fasade xhami. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi dhe eshte ne vije te pare.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar kontaktoni 0692033500

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT

 • Address Rruga e Durrësit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 10 Rr. Durresit / Prokuroria

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate