JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI ID-968

 • 330€
5 Blloku, Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI ID-968

5 Blloku, Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 330€

Details

 • Price: 330€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI ID-968

Jepet ambjent biznesi me qira te Bulevardi Bajram Curri, afer Kinema Agimi. Ka nje siperfaqe prej 60m2. Eshte ne rruge kryesore dhe ndodhet ne katin -1. Ambjenti eshte i mirembajtur dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme aktivitetesh biznesi. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Ka ndricim dhe jepet bosh.

Per me shume informacione dhe per vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE KINEMA AGIMI

 • Address Kinema Agimi, Bulevardi Bajram Curri, Blloku, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate