JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT ID-984

 • 1.800€
5 Blloku, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT ID-984

5 Blloku, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.800€

Details

 • Price: 1.800€
 • Size: 128 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT ID-984

Jepet ambjent biznesi me qira ne Qender, te Bulevardi Deshmoret e Kombit. Ka nje siperfaqe prej 128m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re. Ambjenti eshte i mirembajtur, eshte me fasade xhami dhe eshte ne vije te pare. Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA TE BULEVARDI DESHMORET E KOMBIT

 • Address Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate