JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NË RRUGËN GJERGJ ARIANITI, VLORË.

  • 100€
, RRUGA GJERGJ ARIANITI, Vlore

Details

  • Price: 100€
  • Size: 25 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355697066661

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NË RRUGËN GJERGJ ARIANITI, VLORË.

Ambienti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe lehtësisht të aksesueshme të qyteti.

Sipërfaqja e tij është 25m² .
Mund të përdoret për aktivitete të ndryshme në varësi të preferencave të klientit, biznese si: qëndër estetike, Zyre, sallone të ndryshme etj.

Jepet me qira me çmimin: 100 Euro/Muaj.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355697066661

  • City Vlore

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
  • DES Vlore Lungomare