JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE QENDER  ID-977

 • 3.500€
5 Blloku, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE QENDER  ID-977

5 Blloku, Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 3.500€

Details

 • Price: 3.500€
 • Size: 320 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE QENDER  ID-977

Jepet ambjent biznesi me qira me siperfaqe 320m2. Ambjenti ndodhet te Piramida, ne katin e dyte godine dhe ka fasade xhami. Ambjenti eshte i organizuar ne 3 hapesira. Po rikonstruktohet, jepet bosh, ka hyrje te vecante, dhe eshte i pershtatshem per disa lloje aktivitetesh biznesi.

Per me shume informacion dhe per vizite ne prone kontaktoni 0692033500

JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE QENDER

 • Address Twin Towers, Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Libri Universitar, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate