Jepet ambjent biznesi me qera ne Qender

 • 500€
9 Qender, Qender

Details

 • Price: 500€
 • Size: 70 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0673030308

Description

Ambient Biznesi me qera ,ne qender te Tiranes .
Ambjenti jepet bosh dhe ka nje siperfaqe 70 m2 .
Kondicioner ,pamje nga rruga .
Kati i dyte me anshesor .
Qera 500 euro/muaj .
Per me shume informacion na kontaktoni..

Cel. : +355 67 303 0308

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
 • Grand Property Management