JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA NË LUNGOMARE,VLORË.

 • 500€
,

Details

 • Price: 500€
 • Size: 146 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: 00355697066661

Description

🔥🆕 JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA NË LUNGOMARE,VLORË.

✅ Prona ndodhet në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin – 1 dhe ka një sipërfaqe prej 146m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 500 Euro/Muaj.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661

🌐 www.desrealestate.al

Address

 • City Lungomare - Uji i Ftohte

Contact Information

View Listings
DES Vlore Lungomare

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
DES Vlore Lungomare
 • DES Vlore Lungomare