JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA 96M2 TEK KOMPLEKSI KONTAKT, TEK BULEVARDI I RI.

 • 800€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 96 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0684044520

Description

Jepet ambjent biznesi me qera tek Bulevardi i Ri, ne kompleksin Kontakt. Ambjenti ka nje siperfaqe 96m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje tallati te ri. Ambjenti eshte bosh dhe mund te perdoret per zyra, per klinik dentare, per dyqan e per cdo lloj biznesi tjeter. Ne brendesi te ambjentit ka edhe nje tualet. Ky ambjent ka dy hyrje-dalje nga te dy krahet.
JEPET ME QERA PER 800 EURO NE MUAJ
Kodi ST-200

 • Address The New Boulevard, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Merlin Imobiliare
 • Merlin Imobiliare